HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Fórum k verzi
   Screen Shoty
   Pozadí
   Hudba
   Patche a update
   Cheaty-návody
   Game saves
   Demo
   Sys. požadavky
   Download
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TOMB RAIDER 5 CHRONICLES
 O hře

Velmi hodně často padala otázka od zkušených hráčů předchozích verzí Tomb Raidera, tedy alespoň verze 4 ,kde na konci příběhu, kdy je sic Larou zachráněn svět, před možným zlem, Lara mizí zasypána troskami Egyptské pyramidy.
Jak je možné, že se Tomb Raider dočkal dalšího pokračování, když v předchozí verzi hlavní hrdinka umírá?
Ano je to možné, a výrobci hry Core design, nám toto velmi dobře nasvětlili .... zkráceně není čas na smrt ,je čas na vzpomínky ... kroniku známé a populární postavy hry, archeoložky Lary Croft.
 
 Další odkazy
 Fórum k verzi
 Screen Shoty
 Pozadí
 Koncepty
 Pohlednice
 Filmy a trailery
 Hudba
 Spořič
 Patche a update
 Cheaty-návody
 Game saves
 Demo
 Sys. požadavky
 Download
 
 
 Hra začíná jednou ze čtyř na sobě nenavazujících příbězích vzpomínek Lařiných přátel, kteří se po návratu na sídlo setkávají a u šálku čaje, si tyto příběhy mezi sebou začnou vypovídat....
První z příběhů se odehrává v Římě, kde je k nalezení také výukové kolo, podobně jako u předchozí verze 4, přímo v bázi samotné hry. Zde je možno si vyzkoušet například chození po laně ,které bylo přidáno Laře pro tuto verzi, do vínku nadstandardních dovedností.
Po kole z Římem a boji se lvy, gladiátory a několika dalšími postavičkami, nás další příběh zavádí do Ruska a následně na ponorku, kde čeká Laru zatčení Ruskou mafií a následné osvobození Lary a zničení této ponorky, s které se Lara opět na poslední chvíli zachraňuje.
Třešničkou na dortu se stává třetí příběh odehrávající se někde na malém a tajuplném ostrůvku v Irsku, kde mladičká archeoložka nedisponuje doposud zbraňovým arzenálem, a vše co má je její obratnost a vynalézavost.
Zajímavostí je i poslední čtvrtý příběh, z moderního prostředí mrakodrapu, který je chráněn nejmodernější elektronickou technikou současnosti a odkud má Lara za úkol ukrást artefakt nalezený společně s Van Croyem – Iris , známý z verze 4.
A jakoby zakončením všech předešlých verzí je tento z odpovídajícím podtitulem Chronicles.
Zároveň s touto verzí je vydán hráčům napospas finální engine použitý ve verzi TR – The Last Revelation a přechází se na tvorbu graficky propracovanější Lary a dokonalejšího zbrusu nového enginu hry, nenavazujícího na předchozí příběhy s podtitulem The Angel of Darkness.