HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Fórum k verzi
   Screen Shoty
   Pozadí
   Hudba
   Patche a update
   Cheaty-návody
   Game saves
   Demo
   Sys. požadavky
   Download
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TOMB RAIDER 4 THE LAST REVELATION
 O hře

Asi nejrozsáhlejší doposud vydaný titul Tomb Raidera má číslo 4 a svou rozlehlostí naeditovaných levelů, i když na současném částečně zdokonaleném enginu, hravě hází za hlavu všechny ostatní verze včetně dalších vydaných.
Dočkáte se již propracovanějšího songu a klasické prstencovité menu nahradí animace levelu hry. Propracovanost příběhu a návaznosti různých prostředí Vás budou doprovázet až do konce hry.
 
 Další odkazy
 Fórum k verzi
 Screen Shoty
 Pozadí
 Koncepty
 Pohlednice
 Filmy a trailery
 Hudba
 Spořič
 Patche a update
 Cheaty-návody
 Game saves
 Demo
 Sys. požadavky
 Download
 
 
 Příběh začíná v nedaleké minulosti, kdy se za doprovodu průvodce Von Croye, šestnáctiletá Lara učí techniky a prozkoumává oblast v Kambodži. Bohužel při té příležitosti a společným nalezení artefaktu, který chce Van Croy i přes výtky mladičké archeoložky získat , končí vše tragicky a Lara se s pasti, jen díky své obratnosti a šikovnosti, dostává na poslední chvíli... tím však příběh nekončí a po nějaké době již odrostlejší Lara Croft pokračuje v bádání po artefaktech a při té příležitosti navštěvuje Egypt.
Na počátku tohoto příběhu, odehrávajícího se převážně v zapomenutých Egyptských zákoutích, získává Lara z hrobky Egyptského boha Anubise amulet, o kterém se později dovídá, že mněl dlouhodobě ochraňovat svět před zlem a probudí zlo, které má zničit svět.
Jedinou možnou ochranou, proti tomuto zlu, se stává probuzení dalšího z Egyptských bohů Horuse, který má opět zničit veškerou hrozbu a jako jediná dostupná volba, zničit Anubise , který pro svět přináší věčnou hrozbu.
Lara musí během svého dalšího dobrodružství nalézt artefakty , které pomohou probudit Horuse a to v patřičném období správné konstelace hvězd.
Zda se toto archeoložce povede , zda Horus zničí Anubise, jestli Lara stihne vše v pravý čas, se dovíte během dlouhého putování několika nemálo levely ,prošpikovány předrenderovanými filmy a rozličnými herními animacemi , které vyjasňují další situace a průběh celistvého příběhu ...