HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Fórum k verzi
   Screen Shoty
   Pozadí
   Hudba
   Patche a update
   Sys. požadavky
   Download
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TOMB RAIDER 3 GOLD THE LOST ARTIFACT
 O hře

Další pokračování již tradičního třetího vydání gold edice nás má vrátit k pokračování samotné trojky a vyjasnění některých faktů,které jsme nemněli možnost odkrýt ve zmíněné verzi 3 ... otázky ,které se nám honí hlavou ... proč se dr Willard stal gigantickým pavoukem ... co se stalo s magickými kameny ... tyto otázky by mnělo vyjasnit vydání zlaté edice.
 
 Další odkazy
 Fórum k verzi
 Screen Shoty
 Pozadí
 Koncepty
 Pohlednice
 Filmy a trailery
 Hudba
 Spořič
 Patche a update
 Cheaty-návody
 Game saves
 Demo
 Sys. požadavky
 Download
 
 
 V GOLD 3 edici nás příběh zanese do dvou lokací, a to katakomby ve Francii a Lochneské jezero, přesněji Skodskou residenci dr Willarda nedaleko jezera Loch Ness. Při procházení podzemí hradu naráží na místo, kde byl uchováván pátý artefakt, bohužel však na tom místě již není. Vrací se tedy zpět.
V denním tisku si přečte zprávu o podzemním výbuchu v tunelu pod La Manche , ze snímku v novinách zjišťuje dané souvislosti s hradem dr Willarda. Ihned se rozjede pátrat po chybějícím artefaktu, který pravděpodobně zapříčinil výbuch tunelu.
Dostává se postupně hlouběji a naráží na skrytý podvodní komplex, v kterém se s pátým artefaktem dělaly vědecké pokusy. Výbuch však zapříčinil otevření dalšího z tunelů. Po dokončení tohoto levelu se dovídá mladá archeoložka všechny podrobnosti o pátém artefaktu - Hand of Rathmore . Dostává se na břeh a vodovodním kanálem do místní ZOO, po této části hra končí.