HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Fórum k verzi
   Screen Shoty
   Pozadí
   Hudba
   Patche a update
   Cheaty-návody
   Game saves
   Demo
   Sys. požadavky
   Download
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TOMB RAIDER 3 ADVENTURES OF LARA CROFT
 O hře

S dalším novým, již třetím v pořadí, pokračováním se seznámíme již v základním menu a podobně jako ve dvojce si můžeme Laru, tak říkajíc vyzkoušet v místě jejího bydliště, které je bohatší o detaily a snaží se o kompletní výuku začínajícího hráče a za pomocí tréninkového kola i živého terče, ztvárněného jedním ze sluhů domácího prostředí Lařiného příbytku.
 
 Další odkazy
 Fórum k verzi
 Screen Shoty
 Pozadí
 Koncepty
 Pohlednice
 Filmy a trailery
 Hudba
 Spořič
 Patche a update
 Cheaty-návody
 Game saves
 Demo
 Sys. požadavky
 Download
 
 
 Před milionem let, v ještě sněhem a ledem nepokrytém území Antarktidy dopadá meteorit obřích rozměrů a na jeho místě vzniká rozměrný kráter, který později objevují Polynézané a s vidinou nadpřirozena se modlí k božstvu tohoto kráteru.
Další pokolení těchto , již v zamrzlých oblastech, Polynézanů se však s tohoto místa , díky dalším neočekávaným katastrofám ubírá pryč ,do jiných teplejších částí světa.
O místo kráteru se začíná zajímat výzkumná instituce RX Tech, která odkrývá v místech kráteru tělesné pozůstatky námořníků lodě Beagle, na kterém se plavil Karel Darwin. Při průzkumech kráteru nacházejí výzkumníci z RX Tech také deník jednoho z námořníků zmíněné lodi a hledání pokračuje v jiných oblastech glóbu, a to v Indii, kde shodou okolností pátrá taktéž naše archeoložka po legendárním artefaktu – totemu Infada, o kterém se tvrdí, že má velkou sílu a celé věky byl tento artefakt vyznáván jako božský symbol. Teprve během nějaké doby naše archeoložka zjišťuje další střípky rozmotávající se záhady a jde vstříc dalšímu dobrodružství...