HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
Fórum k verzi
   Screen Shoty
   Pozadí
   Hudba
   Patche a update
   Cheaty-návody
   Game saves
   Demo
   Sys. požadavky
   Download
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TOMB RAIDER 1 
 O hře

Na konci roku 1996 se objevila hra na bázi akční 3D hry s pohledu třetí osoby ( third person perspective ) s názvem Tomb Raider, distribuovaná firmou Eidos.
Díky jedné s prvních her, které díky využití rozšiřujících se 3D hardwarových akcelerátorů, jako kupř.3Dfx a samotným zpracováním , či té doby unikátním zařazením hlavního hrdiny v podobě ženského pohlaví, se dostala tato hra mezi nejprodávanější tituly tehdejší doby.
 
 Další odkazy
 Fórum k verzi
 Screen Shoty
 Pozadí
 Koncepty
 Pohlednice
 Filmy a trailery
 Hudba
 Spořič
 Patche a update
 Cheaty-návody
 Game saves
 Demo
 Sys. požadavky
 Download
 
 
 Lara Croft , ambiciózní mladá dcera britského lorda se vydává na cestu hledání artefaktů a historických cenností s odvahou zkušeného archeologa do neprobádaných území.
Na této cestě odkrývání , někde v hotelu v Kalkatě, naráží na postavu z názvem Larson, který zkontaktuje Laru s majitelkou firmy pod jménem Natla. Natla zaměstnává Laru v hledání ztraceného artefaktu s názvem Scion. Lara tedy přijme výzvu a odjíždí do hor hledat tento artefakt. Po nalezení artefaktu se mladá archeoložka setkává opět s Larsonem, který chce od Lary získat artefakt.... po přestřelce se od zraněného Larsona dozvídá, že artefakt není kompletní a další části, je třeba hledat na jiných místech. Po příjezdu se Lara dostane do Natliny firmy , kde nalezá další informace o druhé části artefaktu ukryté v Římě. Po nalezení další části má Lara vizi o ukryté třetí části někde v Egyptě a o skutečném původu Natly, která je jednou ze tří dřívějších vládců Atlantidy. Během dalšího příběhu hry Lara nalézá poslední část Artefaktu Scion. Bohužel po zdárném zakončení mise , již na mladou archeoložku čeká Natla se svými lidmi a Lara přichází o artefakt, avšak díky své obratnosti se dostává skrytě na loď, která odváží Natlu na ostrov s šachtami společnosti, kde nachází skrytý komplex, pozůstatek po bývalé Atlantidě. Při té příležitosti naráží na Natlu , která již použila artefakt a Lara má proti sobě obří potvoru, kterou musí zdolat a poté utéct z bortícího se labyrintu ostrova. Ještě nežli se Lara dostane z bortícího se ostrova překonává poslední překážku v podobě Natly a v poslední chvilce ,před rozpadem ostrova, se z něj dostává a na lodi odjíždí pryč ... svět je zachráněn a hra končí.