HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
NOVINKY
  24. Ledna 2011 12:25:23
Square Enix oficiálně oznámili očekávaný návrat Lary Croft, který se jmenuje jednoduąe Tomb Raider a pracují na něm opět ve studiu Crystal Dynamics. To jsou autoři vąech posledních Tomb Raiderů od Legends.

Tisková zpráva potvrdila mnohé dřívějąí spekulace - loď s Larou Croft ztroskotá na neznámé pláľi, hlavní hrdinka nebude na ostrově sama a jejím jediným cílem bude přeľít. Lara bude muset překonat jak fyzická, tak emocionální traumata, aby vůbec přeľila.?Zapomeňte na vąechno, co víte o Tomb Raiderovi," řekl v tiskové zprávě Darrell Gallagher, ąéf studia Crystal Dynamics. Tohle je počátek příběhu, který Laru Croft vytvoří a vezme ji na cestu, která definuje její charakter."

Podle Crystal Dynamics nebyl restart série volbou, jako spíąe nutností a vývojáři prý udělali drastická opatření, díky kterým bude nový Tomb Raider opět svěľí a zajímavý i pro současné hráče. Na obrázku z obálky Game Informeru dole má Lara opět nový vzhled, ąkrábance a předevąím novou zbraň - lovecký luk.

Datum vydání oznámeno nebylo, ale podle dřívějąích zjiątění Eurogameru by to měly být Vánoce 2011. Lara by se měla pravděpodobně podívat na vąechny tři hlavní platformy ? PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Prvních pořádných informací se dočkáme v lednovém vydání časopisu Game Informer, který má o Tomb Raiderovi exkluzivní desetistránkový článek. Předplatitelům přistál časopis ve schránkách dnes a na stáncích se objeví 11. prosince.

převzato z: eurogamer.cz
 
  28. Června 2010 23:38:08
Odkrytí nového Tomb Raider 9?
V Crystal Dynamics patrně plánují, v případě nového dílu v sérii Tomb Raider, velké změny. Alespoň tak to vyplývá z průzkumu, který má nabízet pohled na možnou snahu o jakýsi "reboot" téhle herní řady, což už tady v minulosti bylo a na což následně tvrdě doplatili v Core Design. A v čem že by mohl být nový Tomb Raider vlastně odlišný?

Předně tolik, že se s Larou ocitnete v otevřeném herním světě se silnými survival prvky. Všechno začne ztroskotáním výzkumné lodi za nečekaně propuknuvší bouře, což Laru nasměruje na odlehlý japonský ostrov, kde bude muset následně bojovat o holé přežití. Jednak za pomoci brutálních soubojů tváří v tvář, ale také postupně nalezených střelných zbraní a luku.

Ostrov má přitom žít svým vlastním životem. Stěžejní roli zde ovšem mají sehrát jeho podivní humanoidní obyvatelé, kreatury, co tady půjdou Laře neustále po krku. V rámci konfrontačního modelu se nicméně mluví také o možnosti stopování vašich nepřátel, přičemž např. taková mačeta, se kterou tu budete moci nacházet nové cesty, poslouží i jako nástroj pro boj nablízko. Takže nepřekvapí, že se poprvé v historii Tomb Raidera mluví o ratingu M, tedy určeno hráčům starším sedmnácti let.


první dva artworky

Tvůrci však přirozeně nechtějí opustit oblíbené a zažité schéma, kam bude patřit šplhání po skalních římsách a provazech, či rozličné skákání a přeskakování. V tomto případě s možností změnit během skoku dráhu letu a místo dopadu. Přičemž vedle explorace rozlehlého ostrovního světa, se změnami počasí a dalšími obvyklými jevy, se dočkáte i průzkumu klaustrofobických podzemních lokací, kde se mají nalézat hrobky a další nebezpečenství.

Nelze v tomto kontextu nepřipomenout, že Ian Livingstone z Eidosu už v květnu avizoval velké a překvapující změny v sérii Tomb Raider. Že v Crystal Dynamics aktuálně hledají nové lidi pro práci na nějaké AAA herní značce. A že tvůrce Tomb Raidera, Toby Gard, se stal v Crystal Dynamics hlavním designérem blíže nespecifikovaného projektu.

Nově zvolený styl by mohl Tomb Raidera sice oživit, na druhou stranu všichni víme, jak neslavně to dopadlo v případě Angel of Darkness. Každopádně konfrontační model v téhle sérii potřebuje stůj co stůj změnit, zatraktivnit, a zde představená lehce načrtnutá survival atmosféra by tomu mohla dále napomoci. Jakkoliv se nabízejí styčné prvky s pátým dílem, konečně i ve zde představené herní inkarnaci by Lara měla být hodně mladá a nezkušená.

Mějme ovšem na paměti, že jde o stále neoficiální informace. Třebaže mám za to, že se opravdu můžeme těšit na nový směr a styl hraní, asi nelze očekávat tradiční příchod hry ještě před koncem (tohoto) roku. Nicméně jako cílové platformy se nabízí konzole PS3 a X360 a pak samozřejmě PC.

Řekněte, líbily by se vám takové změny?
zdroj: Gamersyde
převzato z: games.tiscali.cz
 
  27. Června 2010 22:53:42
Na poli tvůrců Crystal Dynamics je ticho.
Od vydání Tomb Raider-a: Underworld nebyly zaznamenány žádné zprávy o připravovaném vzkříšení nového dílu Tomb Raider-a , která by jako pokaždé zakončila rok s velkým úspěchem.
Počkejme si tedy ještě chvíli na nyní utajované informace nového dílu.
 
  8. Března 2009 19:58:34
Stažitelný přídavek do Tomb Raider Underworld pouze pro majitele Xbox :(
První část Tomb Raider Underworld: Beneath the Ashes a druhý level s názvem Lara's Shadow
Vypadá zajímavě ... nový bojový mód ... nové pohyby a nové puzzle , omg škoda že na další konzole jako kupříkladu pc se zapomíná.
Více na fórech http://tombraider.nazory.cz/?str=board&th=669
 
  13. Prosince 2008 11:05:28
Přidán návod ve video podobě, který jsem nasel na www.gameanyone.com pro Tomb Raider: Underworld.
Přímo na stránkách gameanyone je mozné najít i video návody předchozích verzí Tomb raidera. Videa pro Underworld naleznete v sekci fór.
 
  11. Listopadu 2008 08:55:04
Od vydání dalšího z dílů Tomb raider-a nás dělí jen několik dnů.
Tomb Raider: Underworld již můžete vyzkoušet pomocí dema, které je ke stažení na oficiálních stránkách http://www.tombraider.com a skalní fanoušci se už těší na vydání finální verze. Tak hurá do toho, vyzkoušet další z příběhů Lary Croft :)
 
  26. Dubna 2008 11:32:29
Přidán návod k Tomb Raider: Anniversary .
Anulováni anketní uživatelé , v rámci přidání dalších verzí Tomb Raidera: Anniversary a Tomb Raidera: Legend.
V přípravě samozřejmně postupné doplňování informací a obrázků k Tomb Raider: Underworld.
 
  17. Ledna 2008 18:24:25
Neznámému magazínu PLAY se podařilo předstihnout nesrovnatelně větší americké rivaly v oficiálním odhalení osmého dílu patrně nejpopulárnější akční adventury Tomb Raider, který se skutečně jmenuje Underworld, jak se pár týdnů šeptalo. Hru plánovanou na podzim 2008 vyvíjí pro PC/PS3/X360 osvědčení tvůrci minulých dvou dílů (Anniversary, Legend) ze studia Crystal Dynamics. Přinášíme čtveřici prvních obrázků a všechny zatím dostupné informace, jež se nám podařilo vyluštit z náhledu časáku a schrastit po diskusních fórech od skalních fanoušků
více na fórech http://www.tombraider.nazory.cz/?str=board&th=268
 
  1. Ledna 2008 11:45:09
Máme tady 2008, tak šťastný a veselý nový rok s Larou Croft a Tomb Raider-em
 
  28. Května 2007 11:46:19
Pokračujeme v doplňování některých informací k remake, předělávce prvního dílu k 10tému výročí, s titulem Tomb Raider - Anniversary edition ...
+doplněny videa ,k tomuto se omlouváme, není totiž dostatek místa na free serveru, proto není kýžený efekt s downloadem 100%-ní :(
+doplněny systémové požadavky k Tomb Raider - Anniversary verzi
+nově link ke stažení demoverze z horské oblasti Peru
 
 [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5