HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TR THE MOVIE FILMY
 Filmy , upoutávky atd.
 
Na základě popularity vydaných her Tomb raidra, přistoupil producent "Paramount Pictures" k rozhodnutí natočit film, který by stylizoval vydávanou hru s hlavním hrdinou v něžném pohlaví, hráčům hry známou pod jménem "Lara Croft".
S tímto záměrem byly natočeny, v období cca 2 let, hned dva po sobě jdoucí filmy "Lara Croft - Tomb Raider" a druhý "Lara Croft - Tomb Raider s podtitulem The Cradle of Life".
Do hereckého obsazení pozice hlavní hrdinky, obou jmenovaných filmů, a to mladou archeoložku Laru, zastoupila, již z dřívější předchozí tvorby známá herečka "Angelina Jolie".

K těmto filmům, které zpodobňují stejnojmennou hru, zde můžete najít několikero obrázků a také několikero dalších z tvorby hlavní představitelky herní postavy, herečky "Angeliny Jolie".
Skrze uváděnou filmografii "Angeliny Jolie", si můžete prohlédnou několik připravených obrázků, a to jak přímo její osoby, tak filmů, v kterých účinkuje.

 
2010 - Salt
Režie: Phillip Noyce
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie (Evelyn Salt) Daniel Olbrychski (Russian Ex-Secret Agent) Liev Schreiber (Winter) Chiwetel Ejiofor (Peabody) Jeff Wincott Victor Slezak (3-Star General) Robert Bizik George Aloi Juan Pablo Veizaga Seth Kozak Mike D. Anderson John Calvin Do
Obsazení Angeliny: Evelyn Salt
Děj filmu: thriller / akční USA, 2010, Kdo je Salt? Evelyn Salt (Angelina Jolie) je agentkou CIA, která složila přísahu služby, cti a vlasti. Když je přeběhlíkem obviněna, že je ruskou prozatímní nečinnou špiónkou, Salt uteče, aby očistila své jméno a jednou provždy dokázala, že je vlastenka. Za použití všech svých schopností a roků zkušeností jako tajná agentka se musí vyhnout zajetí a ochránit svého manžela, jinak nejmocnější světové síly vymažou jakoukoli stopu o její existenci.

 
2008 - Výměna
Režie: Clint Eastwood
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolieová, Gattlin Griffith, Michelle Martinová, Jan Devereauxová, Michael Kelly
Obsazení Angeliny: Christine Collinsová
Děj filmu: Los Angeles, březen 1928. Je svěží sobotní ráno a v útulném domku na předměstí se svobodná matka Christine Collins před odchodem do práce loučí se svým devítiletým synem Walterem. Netuší, že ho možná vidí naposledy. Po návratu z práce totiž čelí asi největší noční můře každého rodiče - zmizení dítěte. Navzdory usilovnému pátrání státních orgánů se nepodaří zachytit jedinou stopu ztraceného chlapce. Uběhne pět měsíců a najednou, jako blesk z čistého nebe, udeří šťastná novina. Walter se našel a losangeleská policie, která si potřebuje napravit pošramocenou pověst, zaviněnou četnými skandály, ho s velkou pompou před zraky novinářů předává přešťastné matce. Moment nadšení záhy vystřídá další vlna zoufalství. Nalezený chlapec není její Walter. Policie, která nechce přijít o kladné body, ale trvá na tom, že nalezenec je pohřešovaný Walter Collins a matčiny protesty vysvětluje neskutečnou psychickou zátěží. Stejně bohorovně odmítá i evidentní důkazy svědčící ve prospěch její teorie. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci a Christine se pustí do boje za svou pravdu s takovou vehemencí, že začne být nepohodlná. Zatímco ona chce jen najít svého pravého syna, ti, kteří by jí měli pomáhat a chránit, dělají vše proto, aby ji umlčeli. Třeba i navždy.

 
2008 - Kung Fu Panda
Režie: Mark Osborne, John Stevenson
Obsazení/hlavní role: Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolieová, Ian McShane, Jackie Chan
Obsazení Angeliny: paní tygřice (hlas)
Děj filmu: V líhni animovaných talentů studia DreamWorks se zrodil nový hrdina, který dokáže skvěle konkurovat jeho dosavadnímu tahounovi Shrekovi. Zatímco zelený zlobr se konečně usadil, na scénu nastupuje mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí chlapík jménem Po. Ten musí v akcí a vtipem nabitém příběhu ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého prodavače nudlových polévek stane legendární Dračí bojovník. Ačkoliv se příběh odehrává ve středověké Číně, jeho kulisami by mohla být jakákoliv éra a oblast. Jeho hlavní náplní je totiž poselství, že i tomu největšímu zoufalci se může splnit jeho sen, když se ke snění přidá i trocha štěstí a především píle. Nicméně bez Číny bychom neměli hlavního hrdinu v podobě chlupaté pandy, která zbožňuje Kung Fu. Po je bojovým uměním posedlý natolik, že ignoruje vlastní nebetyčnou lenost a vydá se po pro něj nekonečných schodech do paláce v rodném Údolí klidu, aby na vlastní oči viděl volbu Dračího bojovníka - legendárního válečníka, který by zemi ochránil před pomstou démonického tygra Tai Lunga. Všeobecně se přepokládá, že se jím stane některý z pěti místních mistrů kung fu - tygřice, zmije, jeřába, kudlanky nebo opice - jenže prst guru Ugveje nakonec nečekaně ukáže na Poa. Zdejší učitel bojových umění, mistr Sifu, tak rázem čelí největší výzvě své kariéry. Musí z nemotorného, líného a nenažraného pandy stvořit legendu kung fu dřív, než se do Údolí klidu vrátí zlý Tai Lung a přeorá ho k obrazu svému. A protože Po i jeho mistr záhy pochopí, že v těch zdánlivě největších slabinách se mohou skrývat ty největší přednosti, nemusel by sen o Dračím bojovníkovi v černobíle chlupatém provedení být pohou utopií.

 
2008 - Wanted
Režie: Timur Bekmambetov
Obsazení/hlavní role: James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolieová, Terence Stamp, Thomas Kretschmann
Obsazení Angeliny: Fox
Děj filmu: Wesley Gibson je mladík, jehož život se ocitnul v bludném kruhu formovaném každodenní rutinní a nudnou prací. Navíc mu s jeho nejlepším kamarádem utekla přítelkyně a on nemá ani špetku odvahy k tomu, aby s tím něco udělal. Všechno změní jedno setkání, během něhož se dozví, že jeho otec byl hlavou tajné organizace nájemných vrahů, která odnepaměti udržuje na světě křehkou rovnováhu podle pravidla "Zabij jednoho, zachráníš tisíce". Podle krásné Fox, která tímhle rozhovorem Wesleymu zásadně naruší životní perspektivu, jeho otce nedávno zavraždili a on si může vybrat, zda převezme rodinnou firmu. Jak sám Wesley k vlastnímu zděšení později zjistí, talent mu rozhodně nechybí. Jak byste se rozhodli vy? Zůstali byste ovcí, nebo byste se proměnili ve vlka? Zvolili byste jistotu desetinásobku a slušné penze, nebo se stali vyděděnci schopnými vychýlit dráhu letu kulky, zabít na potkání kohokoliv nebo milovat divokou, potetovanou ženu s nejkrásnějšími rty na světě?

 
2008 - Confessions of an Action Star
Režie: Brad Martin
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolieová, Hugo Weaving, Carrie-Anne Mossová, Kelly Huová, Eric Roberts
Obsazení Angeliny: ona
Děj filmu:

 
2007 - Síla srdce
Režie: Michael Winterbottom
Obsazení/hlavní role: Dan Futterman, Angelina Jolieová, Archie Panjabiová, Mohammed Afzal, Mushtaq Khan
Obsazení Angeliny: Mariane Pearlová
Děj filmu: Tu noc, kdy se Danny ztratil, držela Mariane noční hlídku s Asrou Nomani, Dannyho dlouholetou známou a kolegyní z The Wall Street Journal, žijící v Karáčí. Obě byly zkušené zahraniční novinářky s velkými investigativními schopnostmi, ale také cizinky v zemi, která se po atentátech z 11. září stala velmi nestabilní. Během svítání už obě věděly, že čelí krizové situaci, jejíž řešení vyžaduje silné spojence s dobrými informacemi o pákistánských teroristických buňkách, jeho zkostnatělé byrokracii a nechvalně proslulé tajné službě Inter-Services Intelligence (I.S.I.). Ještě v průběhu rána se dům zaplnil tucty místních vyšetřovatelů, mezi nimiž nechyběl muž zvaný Kapitán, tehdejší velitel nové pákistánské protiteroristické jednotky. Jeho tým se pak spolu s americkým diplomatickým bezpečnostním agentem, dvěma kolegy z Wall Street Journal a lidmi z FBI dali do hledání. Po pěti trýznivých týdnech, strávených navíc uprostřed sílícího mediálního šílenství, únosce dopadli. Byl mezi nimi známý ozbrojenec Omar Saeed Sheikh, známý také jako Bashir - prostředník, který nabízel Dannymu informace související s případem teroristy, jenž se snažil vyhodit do vzduchu letadlo pomocí bomby ukryté v botě. Poté následovalo zdrcující zjištění, že Danny byl před několika týdny brutálně zavražděn. Mariane a Danny věřili, že předkládáním svědectví všech stran a usnadňováním toho, aby mohly veřejně zaznít všechny názory, mohli postavit mezi znepřátelenými stranami most. Mariane tuto myšlenku nezradila a odmítla i po nejhorší kapitole svého života podlehnout nenávisti nebo strachu. Po Dannyho smrti se vrátila do své rodné Francie, kde čekala na narození syna Adama. V současné době s ním žije v Paříži. .

 
2007 - Beowulf
Režie: Robert Zemeckis
Obsazení/hlavní role: Robin Wright Pennová, Anthony Hopkins, Paul Baker, John Bilezikjian, Rod D. Harbour
Obsazení Angeliny: Grendelova Matka (hlas)
Děj filmu: V dávných dobách hrdinů žil mocný bojovník jménem Beowulf, který zabil svého démonického soka Grendela. Tím vyvolal konflikt s jeho nebezpečnou, zároveň však velmi svůdnou matkou. Z krále se stává legenda. Vizionářský průkopník Robert Zemeckis přichází s takovou verzí Beowulfovy ságy, která překoná všechny vaše představy...

 
2006 - V Keillers parku
Režie: Susanna Edwards, Dominic Sena
Obsazení/hlavní role: Marten Klingberg, Pjotr Giro, Nicolas Cage, Giovanni Ribisi, Roberto Jelinek
Obsazení Angeliny: Sara 'Sway' Wayland
Děj filmu: Podnikatel Peter je obviněn z vraždy, a zatímco čeká ve vazbě, diváci sledují jeho příběh. Měl se brzy ženit a převzít rodinnou firmu. Považoval se za šťastného člověka, dokud nepotkal alžírského imigranta Nassima. Ten byl na rozdíl od Petera velmi extrovertní a hned začal s Petrem flirtovat. Oba muži se velmi sblížili a prožívali intenzivní vztah, který se nepodařilo utajit. Petrovo okolí tuto novou lásku neakceptovalo a zanedlouho byl Peter postaven před těžkou volbu. Buď se vrátí ke svému starému heterosexuálnímu životu, nebo se rozhodne žít jako gay. V Keillers parku je velmi napínavý příběh plný zvratů a tajemství, který byl natočen podle skutečné události.

 
2006 - Forbes Celebrity 100: Who Made Bank?
Režie:
Obsazení/hlavní role: 50 Cent, Muhammad Ali, Jennifer Anistonová, Tyra Banksová, Mario Batali
Obsazení Angeliny: ona
Děj filmu:

 
2006 - Kauza CIA
Režie: Robert De Niro
Obsazení/hlavní role: Matt Damon, Angelina Jolieová, Alec Baldwin, Tammy Blanchardová, Billy Crudup
Obsazení Angeliny: Clover/Margaret Ann Russellová
Děj filmu: 1939, život mladého Edwarda Wilsona se zásadně změní, když na Yaleské univerzitě vstoupí do mocného tajného spolku Skull & Bones. Jako ctižádostivý student udá z čirého vlastenectví svého oblíbeného profesofa kvůli jeho sympatiím k nacistům. Tímto krokem získá přátele ve federální vládě, která ho najme na několik tajných operací. Vlivný vojenský zpravodajský úředník, generál Bill Sullivan, mu nabídne místo v Zahraniční zpravo-dajské službě CIA v Londýně. Wilson bez váhání přijímá... Wilsonova kariéra závratně stoupá během 2. světové války, studené války, v průběhu invaze v Zátoce sviní v roce 1961. Jako tajný agent musí celý život volit mezi svou okouzlující manželkou a loajalitou k CIA, mezi věrností a zradou...

 
2005 - Stars on Trial
Režie:
Obsazení/hlavní role: Ron Sparks, Tim McAuliffe, Trevor Boris, Debra DiGiovanni, Sabrina Jalees
Obsazení Angeliny: Accused
Děj filmu:

 
2005 - Sledge: The Untold Story
Režie: Brad Martin
Obsazení/hlavní role: David Leitch, Carrie-Anne Mossová, Holmes Osborne, Chris Palermo, Mitchell Gaylord
Obsazení Angeliny: ona
Děj filmu:

 
2005 - Pan a paní Smithovi
Režie: Doug Liman
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie,Brad Pitt
Obsazení Angeliny: paní Smithová
Děj filmu: Šťastná a spokojená dvou členná rodinka Smithových se o sobě dozvídá, že jak on tak i ona provozují dvojí život tajných agentů.
| Obrázky a upoutávky k filmu >>> |

 
2004 - Sky Captain and The World of Tommorow
Režie: Kerry Conran
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Jude Law, Gwyneth Paltrow
Obsazení Angeliny: Frankie
Děj filmu: Létající roboti napadli město, kdo je toho příčinou, kdo je poslal a z jakého důvodu, toto zjištuje na vlastní pěst mladá reportérka s pomocí zkušeného pilota.
| Obrázky a upoutávky k filmu >>> |

 
2004 - Alexander
Režie: Oliver Stone
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Colin Farrel, Anthony Hopkins
Obsazení Angeliny: Olympias (matka Alexandra)
Děj filmu: Historický film o životě Alexandra Velikého.
| Obrázky a upoutávky k filmu >>> |

 
2004 - Love and Honour
Režie: Randal Wallace
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie
Obsazení Angeliny: Carevna Kateřina Velká
Děj filmu: Americká delegace je vyslána do Ruska, aby přesvědčila Ruského cara, o připojení se k Velké Británii, na pomoc Americké revoluci.

 
2004 - Shark slayer (animovaný film)
Režie: Bibo Bergeron, Vicky Jenson
Obsazení/hlavní role: (hlasy) Angelina Jolie, Jack Black, James Gandolfi, Will Smith, Renee Zellweger
Obsazení Angeliny: Lola
Děj filmu: Když je syn šéfa mafie žraloků, nalezen mrtvý, celý žraločí svět je postaven vzhůru nohama, navíc se objevuje malá rybka s názvem Oscar.

 
2003 - Taking lives
Režie: D.J. Caruso
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Gena Rowlands
Obsazení Angeliny: Grace Vanderholt
Děj filmu: FBI je na stopě sériovému vrahu, kterému je upisována každá další obět'.

 
2003 - Beyond Borders
Režie: Martin Campbell
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Kevin Costner, Clive Owen, Linus Roache, Teri Polo
Obsazení Angeliny: Sarah Jordan
Děj filmu: Impozantní příběh o zamilovaných z let osmdesátých, kteří pro lásku, jsou ochotní procestovat celý svět.

 
2003 - Lara Croft: Tomb Raider: The Cradle of Life
Režie: Jan de Bont
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie
Obsazení Angeliny: Lara Croft
Děj filmu: Další dobrodružství Lary, tentokrát o získání Pandořiny skříňky. Lara započne nebezpečný závod s dr Johnathanem Reissem, o znalezení místa zvaného "kolébka života", kde se skříňka nachází.
| Obrázky a upoutávky k filmu >>> |

 
2002 - Life or something like it
Režie: Stephen Herek
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Edward Burns, Tony Shalhoub
Obsazení Angeliny: Lanie Kerigan
Děj filmu: Lanie má ideální život - vysněný domov, práci v televizi, známého sportovce za muže, až do doby, než jí pouliční prorok nepředpovídá smrt.

 
2001 - Tomb Raider
Režie: Simon West
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Jon Voight, Ian Glein
Obsazení Angeliny: Lara Croft
Děj filmu: Laru Croft čeká dobrodružství a cesta po světě, kde v krátké době musí získat jednotlivé části trojuhelníku, s tajemnou mocí ovládnutí času.
| Obrázky a upoutávky k filmu >>> |

 
2000 - Original Sin
Režie: Michael Crostofer
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Antonia Banderas, James Haven
Obsazení Angeliny: Julia Russel
Děj filmu: V New Orleans, zdejší zbohatlík (Banderas) získává "objednanou" ženu. Zjišt'uje však, že to není žena, kterou očekával, nýbrž černá vdova.

 
2000 - Gone in 60 seconds
Režie: Jerry Bruckheimer
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Nicolas Cage Giovanni Ribisi
Obsazení Angeliny: Sway
Děj filmu: Nově provedený film z roku 1974, se stejným názvem. Bývalý zloděj aut je donucen znovu krást auta, aby zachránil bratrovi život.

 
1999 - Girl, Interrupted
Režie: James Mangold
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Winona Ryder, Whoopie Goldberg
Obsazení Angeliny: Lisa Rowe
Děj filmu: Povídka založená na zkutečných událostech o Suzanny Kaysen, která byla hospitalizována dva roky v psychiatrické léčebně, v které potkává děvče Lisu, a tím se jí navždy mění pohled na život.
   Jolie je za tento film oceněná Oscarem

 
1999 - The Bone Collector
Režie: Phillip Noyce
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Denzel Washington, Ed O'Neill
Obsazení Angeliny: Amelia Donaghy
Děj filmu: Dva policisté, jdou po stopě sériového vraha, známého jako "zběratel kostí". Zkušený policejní detektiv - invalida (Washington), využívá pomoci mladé policistky Amelii Donaghy (Jolie) pro dopadení vraha.

 
1999 - Pushing Tin
Režie: Mike Newell
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Billy Bob Thornton, John Cusack, Cate Blanchett
Obsazení Angeliny: Mary Bell
Děj filmu: Komedie ze života dvou konkurentů, z odvětví letectví.

 
1998 - Gia
Režie: Michael Cristofer
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Elizabeth Mitchell, Mercedes Ruehl, Faye Dunaway
Obsazení Angeliny: Gia Marie Carangi
Děj filmu: Filmová biografie. Tragická historie o Gii Marii Carangi - jedné z najslavnějších modelek světa, a rovněž jedné z prvních nakažených virusem HIV.
   Za roli Angelina získává další Zlatý globus

 
1998 - Hell's Kitchen
Režie: Tony Cinciripini
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, William Forsythe, Roanna Arquette, Mekhi Phifer
Obsazení Angeliny: Gloria McNeary
Děj filmu: Zloději jsou dopadeni a všichni umírají, krom jednoho, který je odsouzen k pěti letům vězení.

 
1998 - Playing by heart
Režie: Willard Carroll
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Ryan Phillippe, Sean Connery, Gillian Anderson
Obsazení Angeliny: Joan
Děj filmu: Komédie o párech v Los Angeles a způsobu seznamování.

 
1997 - Playing God
Režie: Andy Wilson
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, David Duchovny
Obsazení Angeliny: Claire
Děj filmu: Lékař, obviněný z krádeže a užívání narkotik, přichází o svou práci, zaplétá se s mafií a za vším stojí pěkná dívka Claire (Angelina Jolie).

 
1997 - George Wallce
Režie: John Frankenheimer
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Gary Sinise, Mare Winningham
Obsazení Angeliny: Cornelia Wallace
Děj filmu: Film podle pravdivých událostí guvernátora George'a Wallace'a. Jolie hraje jeho druhou manželku.
   Za roli Angelina získává Zlatý globus

 
1997 - True Women
Režie: Karen Arthur
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Dana Delany, Annabeth Gish
Obsazení Angeliny: Georgia Lawshe
Děj filmu: Klasický western s ženským obsazenímv hlavních rolích.

 
1997 - Without evidence
Režie: Gill Dennis
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Scott Plank, Anna Gunn, Andrew Prine
Obsazení Angeliny: Jodie
Děj filmu: Mladé děvče se stává svědkem vraždy, nemá však k tomuto důkazy.

 
1996 - Love is all there is
Režie: Joseph Bolonga, Renee Taylor
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Lainie Kazan, Paul Sorvino, Joseph Bologna
Obsazení Angeliny: Gina Malacici
Děj filmu: Novelizovaná adaptace historie Romea i Julie, umístěná v Bronxu.

 
1996 - Foxfire
Režie: Anette Haywood-Carter
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Hedy Burress, Jenny Lewis
Obsazení Angeliny: Margaret "Legs" Sadovsky
Děj filmu: Jolie hraje Margaret "Legs" Sadovsky - jednu z pěti nezletilých dívek, které založí gang, ochraňující samy sebe, po tom, co je jedna z nich využita svým učitelem.

 
1996 - Mojave moon
Režie: Kevin Dowling
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Danny Aiello, Anne Archer, Michael Biehn
Obsazení Angeliny: Eleanor 'Elie' Rigby
Děj filmu: Muž potkává mladou atraktivní ženu ve svém oblíbeném baru a nabídne se k seznámení s její matkou, do které se zamiluje a ona (Elie) v něm.

 
1995 - Hackeři
Režie: Ian Softley
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Jonny Lee Miller, Jesse Bradford, Matthew Lillard
Obsazení Angeliny: Acid Burn
Děj filmu: Hacker, odsouzený k zákazu používání počítačů, plánuje vypuštění smrtelného počítačového virusu, za pomocí nových přátel.

 
1993 - Cyborg 2: Glass Shadow
Režie: Michael Shroeder
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, Elias Koteas, Jack palance
Obsazení Angeliny: Cash
Děj filmu: Příběh se točí okolo postavy, kterou hraje Angelina. Dívka zjišt'uje, že firma která ji stvořila, má s ní nekalé úmysly. Děvče proto chystá útěk.

 
1982 - Looking to get out
Režie: Hal Ashbey
Obsazení/hlavní role: Angelina Jolie, John Voight, Ann-Margret
Obsazení Angeliny: Tosh
Děj filmu: Historie dvou hazardních hráčů, topících se v obrovských dluzích a aby dopomohli štěstí vyrážejí do Las Vegas.