HLAVNÍ MENU
TR Home
TR Registrace
TR Fórum
TR Editor
TR Galerie
TR Global
TR Charaktery
TR Komiks
TR The Movie
TR Novinky
TR Konzole
TR Anketa
TR Servis
  TR VERZE
Tomb Raider 10
Tomb Raider 9
Tomb Raider 8
Tomb Raider Anniversary
Tomb Raider 7
Tomb Raider 6
Tomb Raider 5
Tomb Raider 4
Tomb Raider 3 Gold
Tomb Raider 3
Tomb Raider 2 Gold
Tomb Raider 2
Tomb Raider 1 Gold
Tomb Raider 1
   
Registrovaných: 576

Administrátor on-line:
Nyní žáden.
Em@il / E-pošta
   
sakul


 
TR GLOBAL ZPRáVY O TR
 Všeobecné informace a zprávy

 
 • Hledáme ochotné, připojte se  
  Věřím, že pokud projdete tyto stránky, najdete chyby nebo naopak nenajdete to co hledáte.
  S tohoto titulu se na Vás obracíme s prosbou o pomoc ,zaměřenou na doplňování chybějících informací, neb mediální podporu, či partnerství tohoto portál, bez finančního kontextu.
  Jednou z takovýchto možností, je zaslání Vámi jakkoli připraveného textu, obrázků, Vámi vytvořených levelů pomocí editoru a dalšího na náš | em@il |.
  Neb taktéž možnost zviditelnit a zpřístupnit tento portál ostatním uživatelům z Vašich stránek, za pomocí umístění reklamního baneru do viditelného místa Vašeho portálu...
  ...zde uvádím HTML kód pro vložení baneru s odkazem na Vašich stránkách:

  - první baner/ náhled:
  Tomb Raider cz | Fan zone
  HTML kód na stránku:
  ----------------------------------------- >
  <A href="http://www.TombRaider.nazory.cz/" onFocus="this.blur()"><IMG SRC="umisteni_na_Vasem_FTP/minibaner_tr1.gif" WIDTH="88" HEIGHT="30" BORDER="0" ALT="Tomb Raider cz | Fan zone" ></A>
  < -----------------------------------------
  - druhý baner/ náhled:
  Tomb Raider cz | Fan zone
  HTML kód na stránku:
  ----------------------------------------- >
  <A href="http://www.TombRaider.nazory.cz/" onFocus="this.blur()"><IMG SRC="umisteni_na_Vasem_FTP/minibaner_tr2.gif" WIDTH="88" HEIGHT="30" BORDER="0" ALT="Tomb Raider cz | Fan zone" ></A>
  < -----------------------------------------
  Info: oba uvedené reklamní banery, si můžete sami stáhnout ve formě zipu(minibanery.zip - 2,88 KB), ze spodní části levého menu, klikem na zobrazovaný baner TR.
  - popřípadě s uvedenou plnou cestou umístění baneru:
  ----------------------------------------- >
  <A href="http://www.TombRaider.nazory.cz/" onFocus="this.blur()"><IMG SRC="http://www.TombRaider.nazory.cz/design/minibaner_tr1.gif" WIDTH="88" HEIGHT="30" BORDER="0" ALT="Tomb Raider cz | Fan zone" ></A>
  < -----------------------------------------
  Za jakoukoli pomoc z těchto uváděných možností, Vám budeme samozřejmně neskonale vděčni.

   
 • Informace k tvorbě  
  Vždy, když jsem se snažil najít všeobecné informace o všech verzích hry, filmů,hlavních postav ve filmech, herních konzolí, downloadů levelů, patch-ů(oprav), návody, či dokonce novinky, a to vše globálně, na jednom takto uceleném serveru, musel jsem se obrátit na zahraniční servery, které toto splňují.
  Ne, že bych chtěl podcenit, nebo dokonce kritizovat české fandovské nebo informační stránky, protože mnoha z nich vytvořených, se k tomuto bodu, z mého pohledu dokonalosti, minimálně přiblížily a všichni tvůrci takovýchto stránek, mají můj neskonalý obdiv, a to hlavně když pominu grafické zpracování, v rámci vynaloženého času stráveného touto činností a přípravou svého portálu.
  Avšak většinou byla má cesta za informacemi ukončena některým ze zahraničních, cizojazyčných portálů, kde jsem našel požadovanou odpověď.
  Zmíním-li se o některých z těchto zahraničních portálů, s největši pravděpodobností pominu oficiální server hry www.tombraider.com, který má za úkol informovat pouze o aktuálně připravované verzi hry a k předchozím verzím je dostupný pouze odkaz na oficiální fórum a stránky distributora hry, tedy nesplňuje mé očekávání, získat jednoduše uživatelem ucelené informace o všech dalších verzích, tedy i jakousi historii hry. Na druhou stranu, je nemálo zahraničních serverů, které splňují mé očekávání. Za zmínku stojí několikero propracovaných stránek v Italštině, stránky www.traider.pl v Polštině a jedna z nejsledovanějších stránek v Anglickém jazyce www.tombraiderchronicles.com.
  Většina stránek s tématikou o hře v češtině nesplňuje, pro mne jako fanouška této hry, mé očekávání, hlavně proto, že informace jsou zaměřeny nejen na jedinou hru, ale naleznete na nich všeobecné informace (nezřídka) několika her najednou, což chápu, protože stránky zaměřené na hry budou vždy uživatelem navštěvovanější, nežli stránky informující o jediné konkrétní hře. Jen pro názornost uvádím některé mnou navštívené portály, jako www.cestinydoher.cz, http://games.tiscali.cz, www.abecedaher.cz a mnoho dalších.
  Ještě jednou zdůrazňuji, že mým záměrem není kritizovat výše zmíněné servery, právě naopak, když Vám některá z adres webů udkví v paměti, pak je důvod ten, že ty stránky stojí za to navštívit, ale to již ponechávám na Vás uživatelích a pevně doufám, že i adresa tohoto portálu nebude zapomenuta a příležitostně jej budete navštěvovat.
 •